Jak stworzyć rzut mieszkania?

Naucz się rysować rzuty mieszkań w bezpłatnym programie Kozikaza (dawniej Kazaplan),

dzięki czemu będziesz mógł lepiej zaplanować remont na flipa, czy wynajem.

Tak, to możliwe!

Szkolenie online

WYKUP DOSTĘP ZA 97 ZŁ

W prosty sposób przelejesz swój pomysł na kartkę i załączysz ją do umowy remontowej.

Pozwoli Ci to również sprzedawać mieszkania bez remontu — ponieważ klient zobaczy stworzoną przez Ciebie wizualizację 3D, która od razu pokaże mu, co można w mieszkaniu zrobić.

stworzyć rzut mieszkania z wymiarami w bloku, kamienicy, do tego online za darmo (na wynajem, na flipa, ale także dla siebie)

stawiać ściany nośne i działowe w programie oraz określać ich grubość

tworzyć proste schematy elektryczne, łączyć włączniki z poszczególnymi lampami itd.

korzystać z bezpłatnego programu, który jest bardzo prosty w obsłudze i jednocześnie daje profesjonalne efekty

zasadami kierować się projektując łazienkę, kuchnię i inne pomieszczenia

wprowadzić do rzutu meble o prawdziwych wymiarach, np. ze sklepu Ikea

unikać błędów, o których inwestorzy zapominają, ale trzeba je uwzględnić na rzucie

dekorować wnętrza, malować ściany jednym kliknięciem, kłaść płytki na ścianach i podłogach i wiele, wiele więcej

tworzyć wizualizacje trójwymiarowe

generować materiały dla ekipy remontowej i do umowy remontowej oraz zestawienia metrów kwadratowych m.in. użytych płytek i paneli

Z tego szkolenia dowiesz się jak:

Co otrzymujesz?

1.5h kursu z tworzenia rzutów w bezpłatnym programie KoziKaza

dostęp do grupy wsparcia w tworzeniu rzutów

dodatkowe 1.5h wiedzy remontowej - lekcja "6 kroków do skutecznego remontu"

Prelegent:

Przedsiębiorca i inwestor, od lat inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi spółki działające w obszarze inwestycji mieszkaniowych w Łodzi i okolicach.

Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje i flipuje, w tym jako Ekspert Rynku Lokalnego we współpracy ze spółką Inwestycje Hryniewicz.pl. Planował i nadzorował remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach.

Współautor bloga Zainwestowani.pl, serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy" oraz książki „Remonty. Podręcznik Inwestora" i podcastu "Inwestowanie w mieszkania".

Jeremiasz Gorzędowski

Kupując szkolenie wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach oraz wartościowych materiałach przez GVG Estates sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

GVG Estates sp. z o.o., ul. Rysownicza 36/36, 91-855 Łódź | Polityka prywatności