Remont mieszkania na wynajem/flipa

DOŁĄCZ TERAZ

krok po kroku z pewnością siebie i spokojem...
bez straty pieniędzy, czasu i nerwów?

Tak to możliwe!

(nawet jeśli remonty pod inwestycje to teraz dla Ciebie czarna magia)

Jesteś inwestorem, właścicielem mieszkania i planujesz inwestycję w mieszkanie pod wynajem / na flipa?

Marzysz o sprawnym, bezproblemowym remoncie, który kończy się w zaplanowanym budżecie i w terminie?

Jeśli tak, to będzie najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Oto dlaczego:


Cześć, z tej strony Jeremiasz Gorzędowski, jestem przedsiębiorcą, inwestorem, autorem książki “Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie” oraz “Remonty. Podręcznik Inwestora''.


W ciągu ostatnich 7 lat przygotowałem już kilkadziesiąt mieszkań na wynajem i wykonałem jeszcze więcej remontów. Za pomocą książek, nagrań i swoich wystąpień wsparłem już kilka tysięcy właścicieli mieszkań przy planowaniu remontów na wynajem i podnajem.


Jednak kiedy w 2013 roku, pełen optymizmu i podekscytowany, startowałem swoją przygodę z inwestowaniem nie myślałem, ile nerwów może zepsuć człowiekowi źle zaplanowany i źle przeprowadzony remont.


Przekonałem się o tym na własnej skórze. Szybko (i boleśnie dla portfela) odkryłem...


Pierwsza z nich to…


Pułapka #1 Zły wybór ekipy remontowej.


Jeżeli źle wybierzesz ekipę remontową, to musisz szukać kolejnej. To oznacza, że tracisz czas, a mieszkanie nie dość, że nie zarabia… to na dodatek przynosi straty (bo musisz ponosić bieżące opłaty i czynsz).


Pułapka #2 "Jakoś to będzie" − czyli niewłaściwe przeprowadzenie remontu.


Jeśli źle przeprowadzisz remont, to w trakcie użytkowania mieszkania napotkasz wiele usterek. Przez to musisz zapłacić ponownie kolejnym fachowcom za tę samą pracę. W konsekwencji zrujnujesz sobie portfel i rentowność mieszkania.


(Nie wspominając nawet o przepisach budowlanych, które musisz spełnić, jeśli nie chcesz, aby PINB wlepił Ci karę).


I ostatnie...


Pułapka #3 Niewłaściwe dobranie materiałów.


Jeżeli dobierzesz niewłaściwe materiały, to będziesz ponownie je kupował za kilka miesięcy, poprawiał prace i drugi raz płacił za to samo. Znów zrujnujesz sobie portfel i mocno wyjdziesz poza budżet remontowy.


Przekonałem się, że nawet małe zaniedbanie w jednym z tych obszarów potrafi się zemścić na kolejnych etapach remontu...a nawet po remoncie.


Jednak to nie wszystko. Bo są też inne pułapki, zagrożenia i niuanse, które determinują, czy remont przypomina kiepską i niekończącą się Modę na Sukces… czy przebiega sprawnie, szybko i terminowo.


Jednak wtedy tego nie wiedziałem i…

3 największe pułapki remontowe,
w które wpada (prawie) każdy początkujący inwestor.

Pewnego dnia zacząłem marzyć, żeby remont wreszcie się skończył

(choć nawet się jeszcze nie zaczął!)

Po głowie cały czas krążyły mi męczące pytania, takie jak:

🔧 O co pytać ekipę remontową i jak ją w ogóle wybrać?

🔧 Na co zwrócić uwagę kupując płytki i wyposażenie do łazienki?

🔧 Jak oszacować koszty, przygotować kosztorys i kontrolować wydatki, aby nie przepalić budżetu?

🔧Jak zrobić solidny Harmonogram prac od A do Z?

🔧 W jaki sposób ocenić mieszkanie przed remontem - na co zwrócić uwagę przed zakupem mieszkania, aby nie wpakować się miny?


Jednak w pewnym momencie w głowie tłukło mi się tylko jedno pytanie

''Czy remonty wreszcie przestaną być męką i staną się narzędziem do osiągnięcia wolności finansowej?''

Moja droga przypominała wspinaczkę pod górę. Błędy, które popełniłem, pieniądze, które straciłem i nieprzespane noce. Nie życzę tego nikomu.


Jednak z każdego takiego zdarzenia wyciągałem wnioski i lekcje.


...uczyłem się jak rozmawiać z ludźmi,

...negocjować,

... wybierać odpowiednie produkty w sklepie,

...podejmować decyzje odnośnie rozwiązań technicznych w remontowanych mieszkaniach

Trwało to całe lata, ale w końcu…

W pewnym momencie doświadczenie i wiedza zdobyta w procesie zaczęła procentować. Remonty zaczęły przychodzić mi szybciej, łatwiej i przyjemniej.


Teraz po przygotowanych kilkudziesięciu mieszkaniach na wynajem i jeszcze większej ilości remontów, mogę śmiało stwierdzić, że remonty już nie są mi straszne.


Dzięki inwestycje w nieruchomości mogłem odejść z etatu. Teraz to dla mnie;


Odbieranie dzieci z przedszkola o godz. 12.30 (gdy tylko chcemy z żoną)wspólne wyjazdy razem do kina lub na mecz.


Wolność, czas na podróże i budowanie bezpiecznej przyszłości.

Postanowiłem, że oszczędzę innym remontowego piekła, przez które sam przechodziłem.

Nie chciałem trzymać tej wiedzy tylko dla siebie, bo w sumie nikt na tym nie korzystał (oprócz mnie).


Tym bardziej, że widziałem jak moi znajomi remontują tracą czas i pieniądze i prowadzą remonty kończą remont przez 10, a nawet 15 lat...


Dlatego zacząłem przelewać setki godzin mojego doświadczenia w przeróżne filmy umieszczane na YouTube, Facebooku, zacząłem prowadzić wykłady, udzielać konsultacji dla innych inwestorów.


Żeby dzielić się wiedzą, ułatwiać inwestowanie osobom takim, jak ja. Żeby ułatwić Ci drogę do osiągnięcia Twojego celu - dając Ci informacje, odpowiedzi, najlepsze rozwiązania. Żebyś mógł szybciej, niż ja osiągać najlepsze rezultaty.

Pewnego dnia wpadłem na pomysł, aby stworzyć ''remontowy GPS'',
który chciałbym dać sobie przed laty.

Pokieruje Cię najlepszą drogą do Twojego celu, tak abyś po drodze nie zabłądził i nie utknął gdzieś w procesie remontowym.


Tak, abyś wykonał remont raz, a porządnie bez konieczności poprawek i zrobił krok do wolności finansowej i bezpieczeństwa.


Przelaliśmy tam kluczową wiedzę, z naszego wieloletniego doświadczenia, dzięki której zyskasz pewność, że zabierasz się za remont od właściwej strony i zmniejszysz ryzyko strat finansowych i innych nieprzyjemności.

To droga na skróty, dzięki której dotrzesz do końca remontu bez przepalenia pieniędzy, zmarnowania czasu i stresu.

Zanim jednak przejdziesz dalej muszę Cię ostrzec:

Ta propozycja NIE jest dla każdego.

Jeśli spełniasz choć jeden z poniższych warunków, to możesz zamknąć teraz tę stronę, bo prawdopodobnie szkoda Twojego czasu i pieniędzy:


❌ nie masz problemów z remontami i nie potrzebujesz wiedzieć więcej w tym obszarze,


❌ wyremontowałeś już kilkadziesiąt mieszkań i już absolutnie nic ich w remoncie już nie zaskakuje,


❌ wolisz samodzielnie popełniać kosztowne błędy i uczyć się na nich,


❌ masz wystarczająco dużo pieniędzy i czasu na przeciągający się remont i naprawę późniejszych usterek,


❌ wierzysz, że to szkolenie to ''złota pigułka'' i wystarczy, że kupisz i zobaczysz efekty (Nie! Potrzeba też Twojego zaangażowania i wysiłku, aby zastosować tę wiedzę w praktyce).

Wiedziałem, że będę potrzebować pomocy. Drugiej perspektywy, która zwiększyłaby wartość mojego projektu.


Dlatego zadzwoniłem do Izy Hryniewicz, znajomej inwestorki, która działa na rynku od 2004 roku i zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów.


− Cześć Iza! Chciałabyś pomóc mi w stworzeniu szkolenia, jakiego jeszcze nie ma na rynku?

− A czego będzie dotyczyło? − zapytała z zaciekawieniem.

− Jak wyremontować mieszkanie pod inwestycje, aby nie przepalić przy tym pieniędzy i żeby remont nie ciągnął w nieskończoność.


Czy Iza się zgodziła?

Tak!


I tak po dziesiątkach godzin pracy, układania materiałów, nagrań wreszcie powstał nasz remontowy GPS, który nazwaliśmy "Szkołą Remontowania dla Inwestorów".

12-miesięczny dostęp do dedykowanej platformy online, na której znajdziesz:


Ponad 13 godzin nagrań wideo (67 lekcji wideo podzielonych na 8 modułów), w których znajdziesz całą wiedzę remontową od A do Z.


Dowiesz się m.in.: jak strategicznie zaplanować remont, jak wybrać rzetelną ekipę i na co zwrócić szczególną uwagę, aby nie stracić czasu, pieniędzy… i nerwów. Tak, abyś mógł przejąć kontrolę nad remontem i pożegnać się z niepewnością typu ''czy robię to dobrze?".


3 godziny materiału wiedzy prosto od specjalistów; prawnika - mec. Tomasza Przybeckiego oraz Inspektora nadzoru budowlanego, Adama Jabłońskiego. Dzięki temu upewnisz się, że robisz wszystko zgodnie z przepisami i nie narazisz się na kary.


Nagrania z wnętrz mieszkań remontowanych przez Izę i Jeremiasza, co pozwoli Ci sprawdzić, czy zmierzasz w dobrym kierunku ze swoim remontem.

Oto Twoja (nawet 3-krotnie) szybsza ścieżka do zysków z wynajętego lub sprzedanego mieszkania.

Szkoła Remontowania dla Inwestorów

Co otrzymasz:

DOŁĄCZ TERAZ

Zaraz po tym jak na samym dole strony zapiszesz się do Szkoły Remontowania, to od razu (zaraz po zaksięgowaniu Twojej płatności) prześlę Ci e-mail z potwierdzeniem, że dołączyłeś do grona uczestników.


Wraz z potwierdzeniem otrzymasz link z 12-miesięcznym dostępem do Szkoły Remontowania i wszystkich obiecanych materiałów.


Oto, co zobaczysz po pierwszym zalogowaniu do wnętrza kursu:

Do kursu możesz logować się kiedy tylko zechcesz - 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz przerabiać i oglądać wszystkie wideo i materiały - tyle razy ile zechcesz − przez 12 miesięcy, wszędzie tam, gdzie tylko masz dostęp do Internetu; na smartfonie, tablecie, Laptopie, Komputerze, Telewizorze (Smart TV),

Jak to wygląda od środka

Dzięki plikom MP3 do słuchania możesz przerabiać materiały jak PODCAST… nawet jeśli teraz nie masz czasu, aby siedzieć przed ekranem.

Co ważne − każdą lekcję możesz puścić w formacie audio (dostaniesz pliki mp3 do pobrania) i słuchać ich np. na spacerze z psem, podczas jazdy samochodem, sprzątania, gotowania, treningu.

✔️ Dowiesz się jak ocenić mieszkanie przed remontem, czyli na co zwrócić uwagę przed zakupem mieszkania, aby oszacować koszta remontu i nie stracić pieniędzy.


✔️ Jak zaplanować zakres prac remontowych; co remontować, a co zostawić? Od czego w ogóle zacząć planowanie zakresu? (4 różne sytuacje, o których musisz wiedzieć).


✔️ Poznasz sposoby na sprawne zaprojektowanie i aranżację mieszkania, tak abyś rozplanował wszystko na papierze i uniknął później przykrych niespodzianek.


✔️ Jak zaplanować harmonogram remontu? (od czego zacząć, o czym pamiętać, co zrobić, aby nie było ''kolizji'' pomiędzy różnymi etapami prac, przez które remont przeciąga się w nieskończoność).


✔️ 7 rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, aby dobrze oszacować czas remontu i rozplanować prace.


✔️ Jak za pomocą jednego triku (o którym zapomina mnóstwo inwestorów) przyspieszyć pracę remontowe nawet o 30%, tak abyś mógł skończyć remont jeszcze szybciej.

Czego konkretnie dowiesz się w lekcjach?


Na początku zajmiemy się przygotowaniem 'planu podróży', czyli solidnym zaplanowaniem remontu.

Tak wygląda przykładowa lekcja wideo:

Następnie zgłębisz temat ekip remontowych, abyś nie usłyszał pewnego dnia: "Kto Panu tak to spier****?!"

✔️ Odkryjesz 5 elementów, o które musisz zadbać, aby wybrać solidną ekipę remontową, która nie zostawi Cię na lodzie i nie naciągnie na dodatkowe koszty.


✔️ 4 miejsca, w których warto szukać ekipy i na jakie ryzyka tutaj uważać..


✔️ Zobaczysz jak podpisać dobrą umowę remontową, która ochroni Cię przed nadużyciami ze strony tych chciwych budowlańców i zapewni ŚWIĘTY SPOKÓJ.


✔️ 9 elementów, których nie może zabraknąć w solidnej umowie remontowej.


✔️ Zobaczysz przykładową umowę remontową na własne oczy − wraz ze szczegółowym omówieniem, tak abyś rozwiał wszelkie wątpliwości.


✔️ Jakie jest jedno podstępne pytanie, dzięki któremu sprawdzisz, czy ekipa jest słowna i dotrzyma obiecanych terminów… czy przeciwnie − obiecuje gruszki na wierzbie w stylu "będziesz pan zadowolony!"


✔️ Jak współpracować z ekipą (po tym jak już ją wybierzesz), aby sprawnie ukończyć remont bez kłótni, konfliktów i użerania się. i na koniec…


✔️ Dowiesz się jak sprawdzić poprawność wykonanych prac i odebrać prace na koniec remontu (pokażemy Ci na wideo w mieszaniu w kamienicy)


✔️ 87 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć, przy odbiorze mieszkania od załogi remontowej, tak aby nie pominąć żadnego istotnego szczegółu i kosztowych poprawek w przyszłości.

DOŁĄCZ TERAZ

Jeśli nie, to bez obaw! Od tego masz do dyspozycji cały 3 moduł.


✔️ Czym jest gwarancja, a czym rękojmia? Jakie są różnice?

✔️ Jak nie narazić się PINB (nadzór budowlany), aby obyło się bez stresu i – co gorsza – kar finansowych?

✔️ Zobaczysz co zrobić po tym jak już otrzymasz pismo o nadchodzącej kontroli PINB… jak szybko i sprawnie przejść taką kontrolę?

✔️ Mikrokawalerki − czy mieszkanie podzielone na kilka mikro-kawalerek, wg prawda staje się formalnie kilkoma oddzielnymi mieszkaniami? (Odpowiada Prawnik

✔️ Najczęstsze mity i nieporozumienia, w które możesz wierzyć, a przez które możesz się rozczarować (i żałować, że w ogóle rozpocząłeś remont).

✔️ Jakie są najważniejsze przepisy budowlane, które musisz znać, w prowadzeniu inwestycji?

✔️ Przepisy kontra praktyka − jak to wygląda?

A co z niebezpieczeństwami i ryzykami, które bierzesz na siebie, rozpoczynając remont? Czy jesteś ich świadomy?

W 4 module upewnisz się, że pieniądze nie przeciekają Ci przez palce.

✔️ 3 niezbędne sposoby, które ułatwią Ci kontrolę wydatków, tak abyś nie musiał się przejmować, że trzeba będzie ciągle dopłacać do remontu i rujnować sobie portfel.


✔️ Jak oszacować koszta remontu, wykorzystując 4 kluczowe obszary wydatków, dzięki którym nie pominiesz żadnego ważnego wydatku?


✔️ W jaki sposób zacząć szczegółowo to wyceniać, aby wiedzieć, jaki będzie rzeczywisty koszt


✔️ Zobaczysz przykładowy kosztorys, który zrobiliśmy w Excelu − tak, abyś mógł szybciej przygotować swój i mieć to z głowy.

Na co tak zwracać uwagę kupując drzwi, panele i farby? Czyli wszytko co musisz wiedzieć o materiałach remontowych.

✔️ 9 wskazówek, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze na zakupach materiałów budowlanych (działają nawet jeśli teraz nie masz pojęcia o tym temacie).

✔️ Jakie są 3 główne miejsca, w których warto kupować materiały, aby nie przepalić budżetu?

✔️ Na co tak zwracać uwagę kupując drzwi, panele i farby?

✔️ Jak kupować z głową płytki i wyposażenie do łazienki i wyposażenie do kuchni?


+ Zobaczysz przykładową listę kupowanych materiałów, tak byś sam nie musiał tracić czasu na szukanie po sklepach.

DOŁĄCZ TERAZ

''Zdradzicie też sekrety zaawansowanych rozwiązań w remontach?''

Jak najbardziej!

✔️ W jaki sposób stawiać ścianki działowe i jakich materiałów używać?

✔️ A co z akustyką?

✔️ Przy jakiej wysokości pomieszczenia możemy zrobić antresolę?

✔️ Pompy rozdrabniające w kuchni lub łazience w miejscu bez pionów kanalizacyjnych.

✔️ Jaki rodzaj ogrzewania wybrać?

✔️ O czym pamiętać przy zakładaniu ogrzewania − od czego zacząć?

✔️ Podział grzejnika − jak rozdzielić grzejników przy podziale pokoi

Jak wygląda remont w praktyce… wejdź z nami do remontowanych mieszkań

Zyskasz nową perspektywę remontową, bo:


✔️ Zobaczysz na wideo remontowane mieszkanie w kamienicy (4 pokoje + kawalerka) wraz z omówieniem.

✔️ Pokażemy Ci remontowane mieszkania 5-pokojowego w bloku.

✔️ Omówimy mieszkanie w kamienicy pod koniec remontu (6 pokoi + kawalerka).

Jak wygląda remont w praktyce… wejdź z nami do remontowanych mieszkań

🔥 Jak zbudować skuteczny zespół i kto będzie pomocy w całym procesie remontowym

🔥 Dostaniesz 9 wskazówek, które ułatwią Ci prowadzenie wielu remontów jednocześnie.

🔥 Jak skalować biznes − jak kupować mieszkania bez ich oglądania


Chcesz przejrzeć pełną agendę szkolenia? Kliknij w strzałkę obok

DOŁĄCZ TERAZ

Szkoła Remontowania jest dla Ciebie jeśli, spełniasz choć JEDEN z poniższych 7 punktów:

➤ pierwszy remont przed Tobą i nie chcesz, aby był klapą…

➤ już nie raz przejechałeś się na remoncie i masz tego dość...

➤ remont budzi Twoje obawy i na sam dźwięk tego czujesz skurcz w żołądku

➤ masz już dość problemów i wyzwań związanych z remontami...

➤ chcesz wiedzieć jak wybrać i rozmawiać z ekipą remontową jak równorzędny partner...

➤ chcesz sprawnie i bezproblemowo przeprowadzić remont...

➤ chcesz prowadzić kilka remontów równolegle...

➤ już dobrze sobie radzisz z remontem, ale chcesz robić go jeszcze lepiej, szybciej i sprawniej, tak aby zaoszczędzić więcej czasu i pieniędzy...


Być może zastanawiasz się teraz...

''Ile kosztuje roczny dostęp do Szkoły Remontowania"

A ile dla Ciebie warty jest bezstresowy i sprawny remont, który kończy się w terminie i budżecie?


Jaką wartość ma dla Ciebie poczucie, że panujesz nad każdym aspektem remontu i nie musisz się stresować, że coś nie wyjdzie przez Twoje zaniedbanie lub pomyłkę?


O ile szybciej zobaczyłbyś pierwszy przelew od zadowolonych najemców na swoim koncie, gdybyś posiadł wiedzę prosto od doświadczonych praktyków?


Sam pewnie czujesz, że ciężko to wycenić myśląc w ten sposób, więc lepiej nie idźmy w tym kierunku.


Ceny dobrych szkoleń stacjonarnych w branży nieruchomości to zazwyczaj inwestycja ok. 10 tys. złotych.

Jednak nie musisz wydawać 10.000 tys. złotych.

Powiem więcej − na wejście do Szkoły Remontownia nie wydasz więcej niż 2000 złotych.

Dlaczego?

Powód jest prosty.

Mamy też droższe i bardziej rozbudowane szkolenia dla osób, które chcą zrobić kolejny krok po ukończeniu Szkoły Remontowania.

Jeśli za dobrą cenę wejdziesz i przekonasz się jak wygląda strategiczne podejście do remontowania mieszkań, to jest większa szansa, że skorzystasz z naszych kolejnych szkoleń i kursów.

Dlatego teraz możesz wejść do Szkoły Remontowania
za jednorazową opłatą:

2 694 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 347 zł brutto

DOŁĄCZ TERAZ

.

.
.

Wciąż Cię nie przekonałem?

To pozwól, że dorzucę kilka rzeczy, które być może ułatwią Ci decyzję o dołączeniu;


Otrzymasz 3 bonusy wsparcia, dzięki którym upewnisz się, że robisz postępy i nie utkniesz na jakimś etapie remontu.

Wejdziesz do grupy ponad 400 inwestorów z całej Polski, przeznaczonej tylko i wyłącznie dla uczestników Szkoły Remontowania.Dzięki tej społeczności znajdziesz wsparcie, podzielisz się wyzwaniami, dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania/wątpliwości, tak abyś szybciej ukończył remont i pokonał przeszkody na swojej drodze.


Wartość: 570 zł

Wsparcie #1 - Dostęp do aktywnej społeczności inwestorów ''Mistrzowie Remontów.''

Na spotkaniach na żywo odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, które mogą hamować Twoje prace i postępy w remoncie. Dzięki temu pozbędziesz się niepewności w stylu "Czy to jest dobra decyzja?" ''Czy powinienem tak robić?"

Wartość: 470 zł

Wsparcie #2 − Sesje pytań i odpowiedzi na żywo.

Wiedza ma wartość tylko wtedy, kiedy ją zastosujesz. Dlatego zależy nam, abyś nie tylko kupił, ale tez przerobił wszystkie materiały. Dlatego otrzymasz też specjalną sekwencję e-maili, dzięki której szybko i sprawnie wystartujesz ze szkoleniem… bez odkładnia tego na ''wieczne później''.


Wartość: 250 zł

Wsparcie #3 − sekwencja motywujących e-maili.

Jednak to nie wszystko! Bo otrzymasz też aż 3 bonusy narzędziowe, dzięki jeszcze lepiej zorganizujesz swój remont.

W dwóch wersjach z dokładnym omówieniem na wideo. Dzięki niej solidnie zabezpieczysz się przed potencjalnymi oszustwami, naciągnięciami i kombinacjami ze strony ekip. Co oznacza, że zyskasz święty spokój.


Wartość: 250 zł

Bonus narzędziowy #1 − szczegółowa
i sprawdzona umowa remontowa

To 87 kluczowych pytań, na które trzeba sobie odpowiedzieć, kiedy sprawdzasz mieszkanie po zakończonym remoncie. Z naszą checklistą upewnisz się, że ekipa wykonała robotę jak należy.

Wartość: 250 zł

Bonus narzędziowy #2 Checklista do odbioru remontu.

Paczka zawiera arkusze, dzięki której zaplanujesz, obliczysz i skontrolujesz wszystko, co trzeba:

🎁 arkusz kalkulacyjny z kosztorysem remontowym, budżet,
🎁 harmonogram prac,
🎁 budżet, z którym zyskasz kontrolę nad pieniędzmi.

Wartość: 350 zł

Bonusy narzędziowy #3 Paczka praktycznych arkuszy w Excelu.

A co o tym szkoleniu mówią inni uczestnicy?

Zobacz, dlaczego warto dołączyć do grupy inwestorów, którym niestraszny żaden remont:

W mojej ocenie remont, to najtrudniejszy element inwestycji w mieszkanie na wynajem. Popełnione na tym etapie błędy mogą sprawić, że założona rentowność jest zupełnie nieosiągalna. Warto zatem zawczasu odrobić lekcje i skorzystać ze szkolenia prowadzonego przez prawdziwych profesjonalistów Izę i Jeremiasza. Nie uważam, że szkolenie u nich sprawi, że unikniecie wszystkich błędów, ale na pewno pozwoli Wam uniknąć tych najpoważniejszych, najbardziej kosztownych i czasochłonnych. Oboje prowadzący wiedzą dokładnie o czym mówią, bo przeprowadzili dziesiątki remontów, a do tego mają swoje specjalizacje: Iza jest ekspertem w poznańskiej wielkiej płycie, a Jeremiasz "zjadł zęby" na łódzkich kamienicach. Dzięki temu, za każdym zdaniem wypowiedzianym na szkoleniu stoją setki godzin spędzonych przez tych dwoje w remontowanych mieszkaniach, dziesiątki przykładów z życia i zdjęć oraz wiele koncepcji przebudów mieszkań maksymalizujących zyski. Serdecznie polecam!

Piotr Trzepadłek

Jakiś czas temu wzięliśmy z żoną udział w szkoleniu remontowym prowadzonym przez Jeremiasza i Izę - czas pokazał, że były to bardzo dobrze zainwestowane i czas i pieniądze.Wiedza zdobyta na tym szkoleniu przydała się nam bardzo szybko, bo już przy kupnie pierwszego mieszkania. Prawda jest taka, że pewnie byśmy akurat tego mieszkania wcale nie kupili, gdybyśmy na tym szkoleniu nie byli :). Cena była baaaardzo przyzwoita, tylko że mieszkanie było w fatalnym stanie, więc dla nas wówczas początkujących inwestorów w głowach rodziło się mnóstwo wątpliwości. Ale ponieważ szkolenie składa się również z części praktycznej, czyli z wizyt w mieszkaniach w różnym stanie i w różnych fazach remontu, uwierzyliśmy, że i to „nasze” mieszkanie ma potencjał, co zresztą okazało się prawdą. Także ten, Jeremiasz i Iza, dziękujemy Wam za wprowadzenie nas w remontowe realia.

Sebastian i Dagmara Ambroziak

W wielu obszarach inwestowania w nieruchomości mam do czynienia z remontami. Jest to ważna i ważka rzecz, również z uwagi na to, że jako inwestorzy sprzedając wyremontowane mieszkania dalej, odpowiadamy za wszelkie zmiany wprowadzone w lokalu, a w zależności od tego komu sprzedajemy odpowiedzialność ta może sięgać nawet kilku lat. Ciągle poszerzam swoją wiedzę w obszarach, którymi się zajmuję. Najczęściej staram się ją czerpać od osób, które w danej dziedzinie mają większe doświadczenie niż ja. Gdy usłyszałem, że Iza Hryniewicz i Jeremiasz Gorzędowski przygotowują książkę i kurs o remontach, wiedziałem, że muszę to mieć. Iza od wielu lat ogarnia skomplikowane przypadki remontowe w ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości. Jeremiasz również ma ogromne doświadczenie, głównie w remontach łódzkich kamienic, a jak wiadomo, to są najcięższe przypadki, więc przerobił już (prawie) wszystkie sytuacje. Znam obydwoje i jestem pewien, że zaprezentowana przez nich wiedza przewyższy oczekiwania i pozwoli lepiej prowadzić biznes w nieruchomościach, w którym spotykamy się z remontami.

Waldemar Kochanek

Szkolenie prowadzone przez Jeremiasza oraz Izę cechuję się dużą dozą wiedzy praktycznej oraz poparte jest wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dziękuje za podzielenie się cenną wiedzą z uczestnikami szkolenia, którą można wykorzystać w czasie własnych projektów. Jeżeli mógłbym sobie życzyć, to z miłą chęcią brałbym udział w szkoleniach o tak wysokim poziomie merytorycznym

Marcin Berkowicz

⬇️ Rozwiń więcej opinii ⬇️ tutaj.

Zrobisz remont dobrze i szybciej.
Dzięki czemu wynajmiesz mieszkanie raz-dwa i Twoi najemcy będą zadowoleni.

Oszczędzisz pieniądze na głupich błędach, których można z łatwością uniknąć.

(My już je popełniliśmy − więc Ty nie musisz)

Pożegnasz się niepewnością i zastąpisz ją pewnością siebie i spokojem.
Wszystko będziesz miał dobrze sprawdzone, zaplanowane, wyliczone i nad wszystkim zapanujesz.

Zyskasz motywację do działania,
która jest niezbędna, aby nie poddać się w obliczu wyzwań remontowych.

Oszczędzisz dziesiątki godzin czasu, który możesz spędzić z rodziną lub na odpoczynek.

Dołączysz do społeczności aktywnych inwestorów,
dzięki czemu zyskasz wsparcie, inspiracje i pomoc… nawet jeśli teraz nie czujesz się zbyt pewnie i dopiero zaczynasz.

2 ścieżki przed Tobą − którą z nich wybierasz?

Ścieżka samodzielna.


To dobry wybór jeśli masz czas, sporo cierpliwości i dużą tolerancję na straty. Nauka na błędach zawsze jest najlepszą nauką, bo zapamiętasz je na dłużej i ich unikniesz. Jeśli jesteś na to gotowy, to wybierz tę ścieżkę.


Jednak pamiętaj − źle zaplanowany i przeprowadzony remont może położyć Twoje plany o niezależności finansowej na łopatki. Nieważne czy dołączysz do szkoły remontowania, czy nie − pamiętaj − pozostawiaj tego przypadkowi i pobożnym życzeniom, że "jakoś to będzie".

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ścieżka przyspieszona.


Wchodzisz do Szkoły Remontowania i dołączasz do ponad 400 zadowolonych inwestorów, którzy skorzystali z naszego doświadczenia i wiedzy. A my prowadzimy Cię krok po kroku przez proces remontowy. Tak abyś zrobił remont porządnie i sprawnie bez tracenia czasu, pieniędzy i nerwów. I abyś jak najszybciej ukończył remont i zaczął Cieszyć się z zysków po wynajęciu lub sprzedaży.


Jeśli wybierasz ścieżkę numer 2, to...


...Kliknij w niebieski przycisk poniżej "Dołącz teraz", aby zapisać się do Szkoły Remontowania, opłać zamówienie i już zaraz widzimy się w środku.

lub...

DOŁĄCZ TERAZ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


✔️ Roczny dostęp do platformy online, która zawiera:


✔️ Ponad 13 godzin nagrań wideo (67 lekcji wideo podzielonych na 8 modułów), w których zyskasz całą wiedzę remontową od A do Z.


✔️ 3 godziny materiału wiedzy prosto od specjalistów; prawnika - mec. Tomasza Przybeckiego oraz inżyniera budownictwa Adama Jabłońskiego. Dzięki temu upewnisz się, że robisz wszystko zgodnie z przepisami i nie narazisz się na kary.


✔️ Bonus wsparcia #1 − dostęp do aktywnej społeczności inwestorów ''Mistrzowie Remontów.''


✔️ Bonus wsparcia #2 − sesje pytań i odpowiedzi na żywo.


✔️ Bonus wsparcia #3 − sekwencja motywujących e-maili.


✔️ Bonus narzędziowy #1 − szczegółowa i sprawdzona umowa remontowa.


✔️ Bonus narzędziowy #2 − checklista do odbioru remontu.


✔️ Bonus narzędziowy #3 − paczka praktycznych arkuszy w Excelu.

Co otrzymasz, kiedy się zapiszesz:

Jednorazowa inwestycja: 2 694 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 347 zł brutto

KUP TERAZ

Masz jakieś pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które dostajemy.


1. Kiedy i w jakiej formie otrzymam dostęp?


Całe szkolenie "Szkoła Remontowania dla inwestorów" jest w formie nagrań wideo i jest dostępny online, kiedy chcesz, przez Internet.


Oprócz nagrań otrzymujesz również do pobrania checklisty w formacie PDF, arkusze remontowe w formacie XLS oraz umowy remontowe w formacie edytowalnym DOC.


Gdy więc tylko Twoja płatność zostanie zaksięgowana, od razu automatycznie przyjdzie do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz z linkiem do Twojego konta na platformie, na której będziesz przerabiał całe szkolenie. Wszystkie nagrania i materiały są już gotowe i dostępne od ręki.


2. Jestem na początku drogi i dopiero rozważam możliwość inwestowania w nieruchomości. Czy powinienem dołączyć, nawet jeśli nie mam konkretnej perspektywy remontowej?


Tak − to doskonały sposób, abyś zyskał konkretną perspektywę i zdecydował czy to jest dla Ciebie, czy nie. Z tej perspektywy wiedza ze szkolenia to inwestycja w dobrą decyzję.


3. Nie mam teraz czasu na przerabianie materiałów − wolę zająć się inwestowaniem na spokojnie. Nie masz czasu na przerabianie materiałów wideo?


Żaden problem! Otrzymasz wersje MP3 do każdej lekcji, których możesz słuchać podczas spaceru, jazdy samochodem, sprzątania, gotowania, ćwiczenia na siłowni. W dowolnym momencie, w którym nie musisz pracować umysłowo.


4. Dopiero przymierzam się do kupna nieruchomości, czy powinienem dołączyć?


Tak − w pierwszej lekcji (40 minut) dowiesz się jak ocenić mieszkanie przed remontem, tak aby: Określić mniej więcej koszt remontu i nie władować się na miny i nie stracić pieniędzy. − Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności jak przekroczysz próg mieszkania?− Różnice między ścianą nośną i działową − które z nich możesz wyburzyć i wybić w nich otwory bez pozwolenia?− Jak ocenić stan okien?


5. Mam za sobą już kilka remontów/zajmuję się tym zawodowo. Czy w wewnątrz szkolenia znajdę coś dla siebie?


No pewnie! Do szkolenia dołączają również zaawansowani inwestorzy, którzy wiedzą, że nawet 2-3 nowe informacje, które wyniosą dla siebie wyniosą, pozwolą im zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych.


A prawda jest taka, że tych informacji, które zaawansowani mogą wyłapać będzie sporo więcej :) Wśród kursantów mamy również specjalistów z branży. Pierwsze informacje zwrotne od nich są bardzo pozytywne - chwalą jakość treści zawartych w szkoleniu i robią dla siebie notatki, mimo że „siedzą w branży”.


6. Czy znajdę wewnątrz informacje o remontach w blokach / kamieniach / deweloperce…?


Jak najbardziej :) Większość treści odnosi się zarówno do deweloperki, bloków/wieżowców, jak i kamienic. Także każdy znajdzie coś dla siebie. Iza działa głównie w deweloperce i w blokach, za to Jeremiasz w kamienicach - także ich przekrój ich doświadczeń jest szeroki.


7. Kupiłem już kiedyś w internecie kurs i był słaby… skąd mam mieć pewność, że tym razem będzie inaczej?


Zanim wypuściliśmy gotowy produkt na rynek, zrobiliśmy ankietę wśród inwestorów, dzięki której jeszcze lepiej dopasowaliśmy program szkolenia do ich potrzeb i celów. (Poza tym mamy już ponad 400 zadowolonych kursantów)


[3 opinie o kursie]


8. Czy są jakieś dodatkowe koszty, o których powinienem wiedzieć?


Nie − wszystkie koszty - przesyłka elektroniczna, hosting stron i wideo, platforma do webinarów, podatek VAT, prowizja banku i systemu do obsługi płatności (tpay), po prostu wszystko jest uwzględnione już w cenie szkolenia.


Za 12-miesięczny dostęp do całej platformy z materiałami wideo inwestujesz tylko tyle i dokładnie tyle, ile widziałeś na stronie z zamówieniem.


9. Czy mogę poprosić o fakturę?


Tak, oczywiście − faktura jest wystawiana automatycznie po zakupie szkolenia na dane, które podasz w zamówieniu.


10. Czy wraz z dostępem do szkoły remontowania dostanę też jakieś specjalne bonusy?


Tak, otrzymasz aż 6 bonusów, wymienionych w podsumowaniu powyżej.


Masz jeszcze jakieś pytania?
Napisz śmiało na k.gorzedowska@zainwestowani.pl

W przeciwnym razie − kliknij teraz też przycisk poniżej − ''dołącz teraz''. Po tym przejdziesz na stronę z podsumowaniem, opłać zamówienie i za chwilę widzimy się w środku :)

DOŁĄCZ TERAZ

Partnerzy

Szkolenia Remonty Hryniewicz.pl sp. z o.o. sp. k.
ul. Starołęcka 7 61-351 Poznań | NIP 782-277-73-33

Logo Tpay